Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sfida e energjisë detyron banorët ta mbushin akuariumin për 25 minuta (VIDEO)

NULL NULL
20.12.2022 12:50

Banorët sot kanë pasur një lojë interesante për energjinë elektrike.

Ata u deshën që nga një akuarium i madh me peshq, ta dërgojnë ujin në një më të vogël, duke u futur brenda një rrethi Mc Beka, Stresi, Andi dhe Artani.

Me gota të vogla, ata u desh ta mbushnin me ujë brenda 25 minutave.

Ndiqni videon e mëposhtme.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.