Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sërish nuk u takuan

NULL NULL
03.06.2015 10:40

Rita Ora dhe ish-i i saj Calvin Harris të martën ishin të ftuar në ceremoninë Glamour Awards. Por kjo nuk ndikoi që ata të takohen, pasi angazhimet e Ritës në Azi e pamundësuan prezencën e saj në këtë mbrëmje.

Të dytë u kurorëzuan me çmime gjatë kësaj mbrëmjeje.

Rita e fitoi atë për “Personalitetin Më Të Mirë Televiziv”, i cili vjen pas paraqitjes së saj në emisionin The Voice, çmim të cilin e pranoi me anë të një videolinku. Ndërsa Calvin u kurorëzua me çmimin “Mashkulli i Vitit”.

Një burim ka thënë se Rita e kishte të planifikuar këtë udhëtim disa muaj më parë, dhe nuk ka vend për spekulime se ajo po i shmanget ambienteve ku është prezent edhe ish i dashuri i saj.

calvin rita rita ora glamour

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.