Sërish bashkë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sërish bashkë

NULL NULL
27/05/2015

Justin Bieber dhe Selena Gomez raportohet se janë lidhur sërish.

Spekulimet kane filluar kur Selena është ndarë nga muzikanti Zedd, me te cilin ishte në lidhje për disa muaj.

Besohet se Justin dhe Selena janë rilidhur menjëherë pas ditëlindjes së 21 të këngëtarit.