16:31, 22 Shkurt 2020

Futbollisti i komunitetit serb që luan për ekipin e Flamurtarit, Ilija Iviq, ka pranuar që Kosovën ta përfaqësojë në Kombëtaren U19.

Por që pas kësaj atij iu larguan nga puna të dy prindërit, njofton Klan Kosova.

Ai deklaroi se nuk i intereson fare politika, dhe se nuk e ka ndërmend ta braktis Flamurtarin.

Kronikë e gazetarit Naim Selmani.

Konkurs Pune

Lexo më shumë