Serbët në veri të painteresuar për ta parë propozimin evropian (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Serbët në veri të painteresuar për ta parë propozimin evropian (VIDEO)

NULL NULL
nga Drin Demiri 01.03.2023 20:25
Serbët

Plani për të cilin u arrit dakordimi i madh, i përfshinë direkt.

Por, rrallë ndonjë prej serbëve të veriut të Kosovës ka shfaqur interes t’ia hedhë një sy atij.

Madje, atë refuzuan ta lexojnë, edhe kur u ofrua fizikisht, njofton Klan Kosova.

Kush e ka parë, beson se nuk është në të mirë të tyre. Bile, thotë se ua cenon të drejtat.

Rrini të informuar duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS