Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selmanaj: Askush nuk duhet të frikësohet nga e vërteta

NULL NULL
21.09.2023 11:53
Driton Selmanaj

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës po diskutohet për formimin e Komisionit për hetimin e keqpërdorimeve në rezervën shtetërore.

Me këtë rast deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Driton Selmanaj, tha se arsyetimet që i dha shefja e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes Mimoza Kusari-Lila, për pengimin e formimit të këtij komisioni janë banale.

Selmanaj tha se askush nuk duhet të frikësohet nga e vërteta.

“E vërteta na shërben të gjithëve. Po duam ta dijmë secili cent i qytetarët të Kosovës se ku po shkon?”, tha Selmanaj.

“Kush është Ridvani? Kush është Martini? Këtë po duam ta dijmë”, tha ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.