Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selimi: Andi u mbajt në mend vetëm për lidhjen me Gresën brenda shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 14:59
Hana Selimi

E ftuara e kësaj jave në Big Talk, Hana Selimi tha se Andi Artani në Big Brother u mbajt mend vetëm për lidhjen me Gresën, dhe sipas saj ai nuk i përdori të gjitha kapacitetet.

Sepse sipas saj pa Gresën, Andi do të ishte shumë lojtari i fort për shkak të kujtesës që e ka.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.