Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena Gomez mbron furishëm lidhjen e saj të re (FOTO)

NULL NULL
08.12.2023 08:00
selena gomez
selena gomez

Selena Gomez po mbron fuqishëm të dashurin e saj të ri, Benny Blanco pasi fansat nxituan t’i kujtojnë asaj se ai e kishte ‘thumbuar’ atë në të kaluarën.

Gomez, ka konfirmuar se ajo është në lidhje me producentin muzikor, 35, për gjashtë muaj dhe e quajti atë “gjithçka e imja” në një postim në Instagram.

Gjërat u ndezën shpejt mes saj dhe fansave të saj në seksionin e komenteve, pasi ata akuzuan Benny se ‘nuk e trajtoi mirë’ dhe nuk e respektoi atë në të kaluarën, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Por Selena nuk u tërheq nga komentet e fansave, por ua ktheu me të njëjtën monedhë, duke mbrojtur lidhjen e saj të re.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.