Selena Gomez do ua prezantojë familjarëve të dashurin - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena Gomez do ua prezantojë familjarëve të dashurin

NULL NULL
02/03/2017

Gjërat në mes të Selena Gomez e The Weeknd sa po vinë e po bëhen me serioze.

HollywoodLife.com ka raportuar se këngëtarja ka në plan që ta njoftojë të dashurin e saj me familjen, transmeton Klan Kosova.

“Selena e di që i dashuri i saj do i pëlqejë shumë familjarëve. Ai është i ëmbël dhe shumë argëtues dhe do përshtaten shumë. Ajo ka planifikuar që sapo turneu të përfundojë të shkojnë së bashku në Teksas”, ka thënë një burim i kësaj.

Çifti nuk kanë shumë kohë që kanë filluar lidhjen mirëpo menjëherë e kanë bërë publike këtë.