Selena flet pas fotografive në bikini (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Selena flet pas fotografive në bikini (FOTO)

NULL NULL
20/03/2018

Selena Gomez është duke iu përgjigjur fotografive të fundit që tregojnë plagët e transplantimit të veshkave në mënyrë shumë të qartë.

Këngëtarja dhe aktorja 25-vjeçare, e cila aktualisht po shijon pak kohë në Australi me miqtë, e shfrytëzoi Instagramin për të dokumentuar kënaqësinë që po përjeton.

Përveç videos, Selena bëri edhe një shkrim, duke komentuar nocionin e bukurisë në shoqërinë e sotme.

“Miti i bukurisë – një obsesion me përsosmëri fizike që e kap gruan bashkëkohore në një cikël të pafund të shpresës dhe vetëdijes ndërsa përpiqet të përmbushë definicionin e pamundur të shoqërisë për bukuri të përsosur”.

Ajo shtoi: “Unë zgjodha të kujdesesha për veten, sepse dua të mos i provoj asgjë askujt”.

selena gomez responds to scar photos 044052993selena gomez responds to scar photos 044052993