Seancë e përbashkët e Qeverive të Maqedonisë dhe Serbisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Seancë e përbashkët e Qeverive të Maqedonisë dhe Serbisë

NULL NULL
15/03/2018

Mbledhja e tretë e përbashkët midis qeverive të Republikës së Maqedonisë dhe Republikës së Serbisë do të mbahet më 21 mars 2018 në Nish të Serbisë.

Kryetarët e qeverive, Zoran Zaev dhe Ana Bërnabiq në Nish do të kenë një takim kokë më kokë, ndërsa në të njëjtën kohë ministrat në qeveritë e të dy vendeve do të mbajnë takime bilaterale me ekipet e tyre, raporton Alsat M.

Mbledhja e përbashkët i qeverive të Republikës së Maqedonisë dhe Republikës së Serbisë do të mbahet menjëherë pas takimeve të kryeministrave dhe ministrave