Saranda Bogujevci bëhet nënë, sjell në jetë djalin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Saranda Bogujevci bëhet nënë, sjell në jetë djalin

NULL NULL
12.05.2023 18:59

Nënkryetarja e Kuvendit, Saranda Bogujevci, është bërë nënë për herë të parë teksa ka sjell në jetë një djal.

Kolegja e saj partiake, Mimoza Kusari-Lila, e ka bërë të ditur lajmin teksa Julianit, i ka uruar jetë të gjatë, njofton Klankosova.tv.

“E lumtur pa masë me lajmin për lindjen e djalit të kolegës, shoqes dhe Nënkryetares së Kuvendit, Saranda Bogujevci
Saranda dhe parneri i saj Matias, dje u bënë prindër të djalit, Julianit, i cili ka lindur me shëndet të mirë. Mami dhe bebja janë shumë mirë, ndërsa ne jemi të mbushur me shpresë e gëzim për forcën dhe guximin e Sarandës për t’i dhënë jetës një kuptim të ri me plot dashuri për të ardhmen”, ka shkruar Kusari-Lila.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.