Sarah Jessica Parker sfidon vitet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sarah Jessica Parker sfidon vitet

NULL NULL
07/08/2015

Aktorja Sarah Jessica Parker, të enjtën ka qenë e ftuar në hapjen e Broadway Hamilton në Manhattan.

Si duket vitet për yllin e Sex and the City, janë thjesht numër.

50 vjeçarja dukej e mrekullueshme me një fustan ngjyrë smeraldi, dhe flokët e valëzuara, transmeton Klan Kosova.

Fituesja e katërfishtë e Golden Globe, në këtë festë ishte së bashku me burrin e saj tashmë prej 18 vjetësh, Matthew Broderick.

Çifti që është martuar gati dy dekada më parë, kanë tre fëmijë.

sarah2

sarah3