Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana zbulon se babain biologjik e ka takuar tek në moshën 18-vjeçe (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:32

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana ka shpalosur detaje nga jeta e saj e fëmijërisë si dhe sfidave që kaloi ajo dhe familja e saj përgjatë viteve.

Ajo ka treguar se është rritur nga gjyshërit, dhe ata i ka cilësuar si prindër, kurse nënën e ka ditur si “motër”.

Në moshën 6 vjeçe një kushërirë i ka treguar të vërtetën, se personi që ajo e mendonte si motër, në fakt ishte nëna e saj.

Ajo ka rrëfyer edhe për raportet me të atin me të cilin është prezantuar tek në moshën 18-vjeçe, si dhe ka treguar historinë kur i kishte kërkuar atij të holla për t’i kryer disa kontrollime mjekësore – por babai e kishte refuzuar duke mos i besuar asaj.

Për më shumë detaje, ndiqini videot në linçet e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.