Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana, Yllit: Pse nuk po e ndryshon edhe krevatin? (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:30
buci
buci

Santiana dhe Ylli edhe gjatë ditës kanë pasur diskutime e ngacmime mes njëri-tjetrit.

Santiana i ka thënë atij me ironi, që ta ndryshojë edhe krevatin, përcjell Klankosova.tv.

“Pse nuk po e ndryshon edhe krevatin Buc?”, është shprehur Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.