Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana surprizohet nga nëna e saj, shpërthejnë emocionet VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:39

Pas transmetimit të video materialit të Santianës dhe rrëfimit të saj mbi jetën dhe sfidat që ka kaluar, në spektaklin ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, një surprizë erdhi enkas për të.

Santianës për vizitë i erdhi nëna e saj, zonja Agnesa, derisa konkurrentja e BBVK-së, ka shpërthyer në lot porsa e ka parë atë.

Biseda nënë e bijë ishte emocionale, derisa nuk munguan disa këshilla mbi lojën, të cilat mund t’i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.