Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana provon ta frikësojë Lumbardhin derisa ishte në gjumë (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:46

Santiana sonte ka tentuar ta frikësojë Lumbardhin derisa ishte duke qëndruar në dhomën e ndjejës.

Lumi ishte duke fjetur në dhomë dhe Santiana mori enë të kuzhinës për t’i bërë zhurmë e për ta frikësuar.

Por kjo nuk ndodhi për shkak Lumbardhi vetëm u zgjua nga gjumi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme