Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana e ashpër me Ganiun: Duhet të çosh gisht për me fol me mu (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 02:22

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Ganiu ka pasur një përplasje me banoren tjetër të kastit, Santianën.

Kjo e fundit e revoltuar në Ganiun, i ka thënë atij se “i duhet të marr leje për të folur me të”.

“Duhet me çu gisht për me fol me mu”, i ka thënë Santiana, Ganiut.

Për më shumë detaje nga kjo përplasje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.