Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana e Alby hanë bukë para kamerës, i del gjumi edhe Edonës (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 13:39
Santiana

Santiana dhe Alby kan ngrënë bukë para kamerës, ato kanë përshëndetur publikun.

Duke kënduar e vallzuar iu bashkua edhe Edona,

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.