Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Santiana: Alba shumë e butë, po të isha unë do t’ia kisha këput ‘tak-tak’ (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:08

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana gjatë natës së sotme ka reaguar karshi shpalosjes së karakterit të Albës dhe vendosjen e saj të vizave të kuqe kundrejt Lumbardhit dhe Azemit.

Në fakt, ajo e ka kritikuar Albën për butësinë e saj, derisa ka thënë, se po të ishte në vendin e saj, do të tregohej shumë më strikte.

“Alba është aq e butë saqë kjo merret për dobësi, se të isha unë ia kisha këput tak-tak”, ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.