Sane: City mund ta fitojë Ligën e Kampionëve - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sane: City mund ta fitojë Ligën e Kampionëve

NULL NULL
17/03/2018

Leroy Sane pohon se Manchester City ka gjasa të mira për ta fituar Ligën e Kampionëve, pasi që ka përqafuar ‘filozofinë’ e Pep Guardiolës.

City ka arritur deri në çerekfinale ku do të ketë punë me Liverpoolin.

“Liga e Kampionëve është vërtetë një turne i vështirë, dhe çdo lojë e vetme është e veçantë dhe e vështirë”.

“Por kemi një shans të mirë që të arrijmë në finale dhe ta fitojmë Ligën e Kampionëve. Por do të jetë vërtetë e vështirë”.