Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Salernitana ia barazon Milanit (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 22:21

Salernitana e ka barazuar rezultatin ndaj Milanit në ndeshjen e xhiros së 26-të të Serie A-së.

Boulaye Dia e realizoi golin e barazimit për mysafirët në minutën e 61-të.

Ai u asistua nga futbollisti i Kroacisë, Domagoj Bradariq.

Milani kishte kaluar ne epërsi në minutën e parë të lojës shtesë në pjesën e parë përmes Olivier Giroudit, i asistuar nga Ismael Bennacer.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.