Sa vjeçare është e dashura e Scott Disick? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sa vjeçare është e dashura e Scott Disick?

NULL NULL
04/10/2015

Ata përhapen zëra për një lidhje mes tyre ditë më parë kur u fotografuan duke festuar deri në orët e para të mëngjesi në New York dhe mesa duket, një gjë e tillë është e vërtetë.

Scott Disick dhe 18 vjeçarja Lindsay Vrckovnic e cila përflitet të jetë e dashura e tij e re, janë fotografuar gjatë së premtës në një plazh në Miami. Modelja kanadeze dhe 32 vjeçari, i cili vetëm dy muaj më parë u nda nga bashkëshortja Kourtney Kardashian, kanë shijuar shoqërinë e njëri tjetrit teksa relaksoheshin në plazh.

Nga ana tjetër, Kourtney duket se nuk po përjeton dhe aq keq divorcin me babain e re fëmijëve të saj. Ajo është fotografuar gjatë së shtunë me djalin e saj dhe është parë vërtetë në formë, teksa kalon me të qeshura lidhjen “e trupshme” të ish bashkëshortit me modelën 18 vjeçare./Anabel.al