"Sa për mu mbushe qepë krejt shpinë", Xhuli përplaset edhe me Himenën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Sa për mu mbushe qepë krejt shpinë”, Xhuli përplaset edhe me Himenën (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 22:34

Një përplasje ka ndodhur sonte mes Xhulit dhe Himenës, e cila ka ardhur pasi Himena është shprehur se është alergjike në qepë.

Ajo është ndjerë keq, pasi ka ngrënë një ushqim të Xhulit, i cili përmbante qepë.

E kjo gjë e ka acaruar Himenën, madje këtë e kanë diskutuar edhe sonte në Prime.

“Sa për mu mbushe qepë krejt shpinë”, është shprehur Himena me ironi ndaj Xhulit.