Ryan Gosling feston ditëlindjen larg familjes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ryan Gosling feston ditëlindjen larg familjes

NULL NULL
13/11/2015

Aktori Ryan Gosling të enjtën ka festuar ditëlindjen e 35-të.

Por ditëlindjen nuk e ka festuar pranë familjes së tij, por në tapetin e kuq në Los Anxhelos, transmeton Klan Kosova.

Nga fytyrag mund të vihej re që nuk ishte fare i kënaqur që këtë ditë të rëndësishme nuk po e festonte me më të dashurit e tij.

Ryan në premierë ishte së bashku me Christian Balle dhe Steve Carell.

E po ndonjëherë ky është çmimi i famës.

Aktori i The Notebook është i martuar me aktoren seksi Eva Mendes me të cilin ka një vajzë të quajtur Esmeralda.