RUBIKON sonte: Plani i PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit

RUBIKON sonte: Plani i PDK-së për zgjedhjet e 14 shkurtit

NULL NULL
2 javë më parë

Rubikon sonte sjellë planin e Partisë Demokratike për zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare.

Bedri Hamza dhe Uran Ismaili përballë opinionistëve shpalosin ofertën e PDK-së për këto zgjedhje.

– Çfarë rezultate pret Partia Demokratike nga zgjedhjet e 14 shkurtit?

– A do reflektohet në vota mungesa e kryetarit të Partisë Kadri Veseli?

– Përse presin rritje në këto zgjedhje?

– Përse nuk e pranuan ofertën e Fatmir Limajt për koalicion parazgjedhor?

– Sa është i mundshëm një koalicion për bashkëqeverisje me Vetëvendosjen?

– Cila do të jetë oferta e PDK-së për këto zgjedhje?

– Me çfarë liste do të garojë ky subjekt?

Për këto dhe më shumë, sonte në Rubikon Bedri Hamza, Uran Ismaili, Dardan Sejdiu, Sibel Halimi dhe Ilir Ibrahimi.

Klan Kosova, 20:45

Na ndiqni!