Rrokulliset nga 488 metra lartësi dhe shpëton për mrekulli (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrokulliset nga 488 metra lartësi dhe shpëton për mrekulli (Video)

NULL NULL
11/11/2015

Skiatorit profesionist Ian McIntosh, i është dashur pothuajse një minutë i plotë që të bie nga 488 metra lartësi nga mali në Alaska, vetëm që më në fund të mbërrijë tek fundi – për t’i liruar ata që e shikonin – dhe të bërtasë: “Jam në rregull, jam në rregull”, transmeton Klan Kosova.