Rrihen mes vete burrë e grua në Gjakovë, bëhen për spital - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrihen mes vete burrë e grua në Gjakovë, bëhen për spital

NULL NULL
08/08/2022

Dy persona, burrë e grua, janë rrahur në mes vete në Gjakovë të shtunën rreth orës 22.

Sipas policisë, si pasojë e përleshjes, të dy kanë pësuar lëndime trupore për çka u është ofruar edhe tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti  vazhdon në procedurë të rregullt.