Rrëzohet Chris Brown - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëzohet Chris Brown

NULL NULL
06.05.2015 21:50
Ditëlindja e Chris Brown u shoqërua me një të papritur të pakëndshme, pasi këngëtari u rrëzua nga skena teksa po performonte me një nga baletet e tij.

 

Chris Brown festoi 26-vjetorin e lindjes në një klub nate në Las Vegas në prani të miqve dhe të afërmve.

Aty u shfaq edhe një video e shkurtër familjare me vajzën e tij të vogël përpara se adhuruesit të këndonin në kor kengën e famshme “Shumë urime për ty”.

Për fat të mirë këngëtari nuk u lëndua nga rrëzimi.

https://www.youtube.com/watch?v=tFOWTGqOxJQ

lajme të ngjashme