Rrahu bashkëshorten, arrestohet 50-vjeçari në Fier - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrahu bashkëshorten, arrestohet 50-vjeçari në Fier

NULL NULL
01.04.2023 17:43
Arrestimi

Një burrë i moshës 50-vjeçare është arrestuar në Fier.

Policia bën të ditur se ai kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, raporton TCh, transmeton Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se rasti ka kaluar ne prokurori, për veprime të mëtejshme procedurale.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.