8:46, 7 Korrik 2020

Dy të dyshuar meshkuj (vëllezër) janë arrestuar nga Policia ditën e djeshme në Rahovec.

Të njejtit pasi një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete, njofton Klan Kosova

Pas rrahjes të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë