Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrahen dy policë në Kaçanik, arrestohet i dyshuari

NULL NULL
02.12.2023 09:12
policia

Në mesnatës e së premtes dy zyrtarë policorë janë kanosur dhe sulmuar fizikisht nga një person.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Emin Duraku” në Kaçanik.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.