Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronela Hajati së shpejti del me EP me 7 këngë (FOTO)

NULL NULL
25.09.2023 18:45
ronela
ronela

Pas një viti të suksesshëm, Ronela Hajati ka zbuluar surprizën e radhës.

Ajo ka njoftuar adhuruesit e saj se po punon në EP e cila përmban 7 këngë brenda.

Artistja tha se ky mini-album do të dalë gjatë nëntorit dhe ka material shpirti.

Deri në lansimin e EP-së së parë, Ronela tha se me fansat do shihen në koncerte.

ronela

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.