Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rome, qeni i dashur i Agon Fehmiut (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 20:01

Labrador Retriever është një racë britanike e qenve që u zhvillua në Mbretërinë e Bashkuar nga qentë e peshkimit të importuar nga kolonia e Newfoundland (tani një provincë e Kanadasë) dhe u emërua pas rajonit Labrador të asaj kolonie.

Është ndër qentë më të mbajtur në disa vende të botës, veçanërisht në botën perëndimore, të cilësuar si të shoqërueshëm dhe lozonjarë.

Ndër ta është dhe Rome, qenushi i të ftuarit, Agon Fehmiu, i cili flet më shumë dhe për lidhjen në mes tyre.

Për veçoritë e tij dhe kohën që kalojnë së bashku, kuptoni nga intervista.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.