Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roma mbështet kurset italiane në UP (VIDEO)

NULL NULL
17.10.2019 20:49

Italia po i kushton rëndësi mësimit të gjuhës italiane në Kosovë.

Për këtë Ministria e jashtme e këtij shteti, është duke e ndihmuar kursin e italishtes në Universitetin e Prishtinës.

Kronikë nga gazetarja Dafina Jegeni-Krasniqi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.