Roma dhe Schalke rivalizojnë West Hamin për D’Ambrosion - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Roma dhe Schalke rivalizojnë West Hamin për D’Ambrosion

NULL NULL
10/08/2015

Agjenti i mbrojtësit  të Interit, Danilo D’Ambrosio ka mbajtur bisedime me West Ham por Roma gjithashtu edhe Schalke kanë vënë kontaktet me rivalët e Serie A, pavarësisht që 26 vjeçari ka qenë i lidhur për një lëvizje në Premier Ligë.

D’Ambrosio pas transferimit të Mirandas dhe Montoyas, nga Atletico Madrid dhe Barcelona respektivisht italiani nuk bën pjesë në planet e trajnerit Roberto Mancini.