Rokeri i “Aerosmith” del nga rehabilitimi 30-ditor - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rokeri i “Aerosmith” del nga rehabilitimi 30-ditor

NULL NULL
02/07/2022

Këngëtari i Aerosmith, Steven Tyler është duke u bërë mirë pasi përfundoi me sukses një program rehabilitimi 30 ditor pas betejës së tij ndaj varësisë.

Rokeri 74-vjeçar tani thuhet se është i pastër dhe i kthjellët dhe po bën ‘çuditërisht mirë’ pasi ka dalë nga rehabilitimi, thanë burime familjare për TMZ të premten, transmeton Klankosova.tv.

Sipas raportit, Tyler thuhet se e ka liruar veten nga objekti i rehabilitimit në fillim të kësaj jave pasi qëndroi vullnetarisht edhe më shumë se 30 ditë, në përpjekje për të siguruar që ai të mos rrezikonte maturinë e tij në të ardhmen.

Performuesi hyri në rehabilitim majin e kaluar pasi iu rikthye gjatë rikuperimit nga një operacion i fundit në këmbë.

TMZ raportoi gjithashtu se të dashurit e këngëtarit janë ‘të emocionuar’ për përparimin që ai ka bërë në rehabilitim.

Burimet thanë se interpretuesi është në një ‘peshë të shëndetshme’ dhe se çehrja e tij ishte e mirë.