Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rizvanolli opozitës: Është e turpshme qysh gënjeni kështu

NULL NULL
26.04.2023 12:45
artane rizvanolli

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, i është drejtuar e mllefosur deputetëve të opozitës, duke i thënë se po vazhdojnë të thotë që çmimi i energjisë elektrike është shtrenjtuar për 100 përqind.

“Është e paimagjinueshme se sa mund të gënjejë njeriu për të njëjtën gjë edhe pasi demantohet 100 here dhe pasi qytetaret i marrin faturat. Nuk ka pasur rritje 100 përqind, krejt bota e din. Lëreni këtë punë, është e turpshme qysh gënjeni kështu”, tha ajo nga foltorja e Kuvendit të Kosovës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.