Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rita Ora performon sonte në Eurovizion, i pret garuesit në Liverpool (FOTO)

NULL NULL
09.05.2023 13:49
Rita Ora
Rita Ora

Ylli botëror kosovar, Rita Ora, do performojë sonte në gjysmëfinalen e Eurovizionit, event i cili këtë vit mbahet në Liverpool.

Eventi veç Rita Orës, do shfaqë disa nga telentët tjerë më të mirë edhe nga Evropa, duke përfshirë artistë nga Ukraina, fituesit e Eurovizionit 2022, përcjell klankosova.tv.

Për paraqitjen e sontme, shkruan tashmë edhe vet këngëtarja Rita, e cila fton fansat që ta ndjekin atë duke sonte me fillim nga ora 20.00.

”Është koha e Eurovizionit këtu”.

”Duke dërguar puthje speciale në Ukrainë dhe duke dërguar dashuri për të gjithë garuesit, fat të mirë, shihemi atje!”, shprehet ajo.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.