Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rikthimi në shtëpi, Mc Beka rrëfen një histori frikësuese (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 11:01
Mc Beka

Mc Beka pasi është rikthyer në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, për 24 orë, ka vendosur të tregojë një histori pak të frikshme.

Ndërsa artisti ishte në dhomën e gjumit me finalistët, ai nisi ta tregonte ngjarjen.

Ndiqni videon për të kuptuar çka rrëfeu ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.