Rikthehet Leona Lewis - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rikthehet Leona Lewis

NULL NULL
20/05/2015

Leona Lewis konfirmon datën e lëshimit të albumit të saj më të ri ‘’I Am”.

Leona kohën e fundit u kthye masivisht, dhe tani ajo ka zbuluar se albumi i saj i plotë do të dalë së shpejti, transmeton KlanKosova.

Këngëtarja konfirmoj se ‘’I Am’’ do të dal me 11 shtator në Britaninë e Madhe.