10:00, 16 Korrik 2019

Rihanna është duke u kthyer në vendlindjen e saj për ‘festivalin më me shumë ngjyra në Karaibe’ dhe bëri njoftimin emocionues në një stil flokësh krejt tradicional.

Rihanna, 31 vjeçare e dha ‘lajmin e fundit’ që ajo është duke shkuar në Barbados, njofton Klan Kosova.

Ky ishte lajmi i pronares së Fenty që e bëri në një video në Instagram dje, në të cilën ajo habiti fansat e saj si gjithmonë me stilin e saj.

Stili i flokëve që ajo bëri në stilin Bantu e ka origjinën nga Afrika me nyje të flokëve të përdredhur.

Po të njëjtin stil ajo e pati edhe në vitin iHeartRadio Music Awards!

View this post on Instagram

Hi #Rihanna

A post shared by Baller Alert (@balleralert) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë