Rihanna i rikthehet ish-të dashurit (FOTO)

Rihanna i rikthehet ish-të dashurit (FOTO)

8 muaj më parë

Çdo gjë që Rihanna bën padyshim se është pjesë e shtypit rozë, së fundmi është përfolur për ndarjen e saj me miliarderin arab Hassan Jameel pas 3 vjetësh lidhje.

Ndarja e tyre ishte e papritur pasi çifti vetëm pak kohë më parë ishin njohur me familjet dhe të gjithë po prisnin që të merrnin hapin tjetër drejt martesës.

Nuk ka vonuar shumë dhe Rihanna po përflitet për një lidhje të re.

Mediat e huaja shkruajnë se këngëtarja e ka kaluar mbrëmjen në një club nate me reperin Asap Rocky.

Kujtojmë se vite më parë, Rihanna dhe Asap Rocky kanë qenë në një lidhje të cilën e bënë edhe publike me gjestet e dashurisë që bënë gjatë një koncerti.