Rezervistët e parë nisën për luftë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rezervistët e parë nisën për luftë (VIDEO)

NULL NULL
nga Iliri Pireva 23.09.2022 20:33

Me urdhër të presidentit, Vladimir Putin ka nisur mbledhja e rezervistëve dhe dërgimi i menjëhershëm i tyre për të luftuar me ukrainasit.

Shumica, këtë  rrugëtim e nisen pa vullnetin e tyre.