Reshjet e shiut, disa zona të Vlorës nën ujë (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reshjet e shiut, disa zona të Vlorës nën ujë (VIDEO)

NULL NULL
28/11/2021

Reshjet e mëdha të shiut që kanë rënë gjatë ditës kanë shkaktuar përmbytje në disa zona të Vlorës.

Sipas raportimit të Top Channel, dy lagjet “Pavarësia” dhe zona e “Skelës” janë aktualisht nën ujë. Shirat dhe era e fortë ka vështirësuar qarkullimin e mjeteve, duke shkaktuar trafik në rrugë.