Reaves lider i Lakers në fitoren ndaj Magic (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reaves lider i Lakers në fitoren ndaj Magic (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 20.03.2023 08:50

Të dielën në mbrëmje janë zhvilluar ndeshjet e radhës në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Oklahoma City Thunder vs Phoenix Suns 124-120,

Brooklyn Nets vs Denver Nuggets 102-108,

San Antonio Spurs vs Atlanta Hawks 126-118,

Detroit Pistons vs Miami Heat 100-112,

Houston Rockets vs New Orleans Pelicans 107-117,

Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors 118-111,

Portland Trail Blazers vs Los Angeles Clippers 102-117 dhe

Los Angeles Lakers vs Orlando Magic 111-105.

Tek Lakers lider ishte Austin Reaves i cili shënoi rekord të pikëve brenda një ndeshje në karrierën e tij, gjithsej 35 pikë, si dhe kontribuoi me 6 kërcime dhe po aq asistime.