Reali mposht Interin (VIDEO)

Reali mposht Interin (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Real Madrid e ka mposhtur Interin me rezultat 1:0  në xhiron e parë të Champions League.

Për “Los Blancos” shënoj Rodrygo, në minutën e 89-të.

Ndeshja është karakterizuar me një ritëm të shpejtë dhe lojë të fortë nga dyja ekipet.