Reagimi i Ferguson për golin e Ibrahimoviq (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagimi i Ferguson për golin e Ibrahimoviq (VIDEO)

NULL NULL
01/03/2017

Manchester United është duke dëshmuar se është fuqi,  marrë parasysh drejtimin nga Jose Mourinho dhe kjo është duke e impresionuar edhe ish-menaxherin, Sir Alex Ferguson.

Djajtë e Kuq kanë fituar trofeun e EFL Cup të dielën, ku Zlatan Ibrahimoviq kontribuoi me dy nga tre golat.

Në këtë takim ka qenë i pranishëm në tribuna edhe Fergie, ku shihet që iu ka gëzuar mjaftë shumë golit të suedezit nga distanca./Klan Kosova/

Ky është reagimi i Sir Alex:
https://www.youtube.com/watch?v=TxVzfNYylvE