Reagimi i burrit kur kupton që do të bëhet baba (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagimi i burrit kur kupton që do të bëhet baba (VIDEO)

NULL NULL
02/10/2015

 Dana Griffin-Graves dhe burri i saj Arkell Graves, kanë 17 vjet që tentojnë të bëjnë një fëmijë.

Por përpjekjet nuk kanë rezultuar me sukses, deri tani, transmeton Klan Kosova.

E kur Dana mbeti shtatëzënë vendosi që ta mbajë sekret, deri në momentin kur të kishte siguri që kjo shtatëzani do të ecën mirë.

Kjo sepse, ajo kishte pësuar katër aborte spontane në të kaluarën.

Ajo i bëri një surprizë burrit të saj, duke i treguar që do të bëhet baba, por reagimi i tij është shumë prekës.

Arkell fillon të qaj nga gëzimi, e duket sikurse nuk i beson veshëve.

Më poshtë mund ta shikoni reagimin e Arkell, kur Dana i tregon që është 5 muajshe shtatëzënë.