Reagimi i baballarëve rreth shtatzënisë(VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Reagimi i baballarëve rreth shtatzënisë(VIDEO)

NULL NULL
17/06/2015

Fëmiu është gëzimi më i madh në jetën e njeriut.

Dhe kur vjen lajmi se do të bëhen prindër, me sa duket ai më shumë ndikon tek burrat.

Në momentin që ata marrin këtë lajm ata harrojnë burrërinë dhe përfshihen nga emocionet madje disa fillojnë edhe të qajnë nga gëzimi.

Këtu është publikuar një video me disa nga burrat ku shihen reagimet e tyre gjatë kohës kur ata marrin lajmin se do të bëhën baba.